Scroll Top

Street Jazz Nedir?

BURSA DANS KURSU
Street Jazz Nedir?

Street Jazz Nedir?

Hip Hop, Funk, R&B ve Jazz müzikleri ile danslarının harmanlanması sonucu ortaya çıkan yeni nesil bir dans türü Street Jazz ile sokağın ritmini tutacaksınız. Eğer siz de saydığımız türlerin danslarına ve müziklerine meraklıysanız ancak hepsini yapacak vaktiniz yoksa Street Jazz eğitimi yaşamınıza aradığınız dinamizmi getirebilir!

Elbette Street Jazz eğitimi ile yalnızca yeni bir kültürü tanımakla kalmayacaksınız! Oldukça eğlenceli ve akrobatik bir dans olan Street Jazz kursu sayesinde hem bedeninizi çalıştıracak hem de zihninizi gündelik yaşamın stresinden uzaklaştıracaksınız.

Sokakların ruhunu dans pistine taşımaya var mısınız? Street jazz ile dans ederek eğlenecek ve eğlendikçe enerji dolacaksınız! Kendinizi harekete geçirmek, daha aktif bir hayata sahip olmak ve monotonluktan kurtulmak için en iyi tercih street jazz kursu! Hip Hop, Funk, R&B ve Jazz müziklerinin kullanılarak dans edildiği bu yeni nesil dans o kadar popüler hale geldi ki, street jazz eğitimi veren kurumlar bu dansın tutkunları ile doldu! Vaktim yok demeyin! Street jazz kursu sizlere ihtiyacınız olan enerjiyi, mutluluğu ve hareketi getirecek! Street jazz dansı faydaları hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla! Street jazz eğitimi faydaları hayatınızı değiştirecek ve sizi bambaşka bir insan haline getirecek!